czwartek, 9 lutego 2017

Prolog

             Jeden z nich odczuwał monotonię. Jakby był zawieszony w czasie, wykonując raz za razem te same czynności. Każdy kolejny dzień był identyczny. Praca  dom  rodzina i przyjaciele. Brakowało mu tego, co utracił. Chciał na nowo poczuć to uczucie, które odeszło. Po nieudanym związku, odczuwał samotność, mimo że obracał się wśród przyjaciół. Chciwie pragnął tego, by móc na nowo otoczyć kogoś opieką. By skupić całą uwagę na tej jednej konkretnej osobie… Której teraz nie było. Ale niedługo miało się to zmienić…
           Drugi uciekł. Przed rodziną i własnym życiem. Zmiana, która z początku wydawała się być właściwa, szybko doprowadziła do katastrofy. Przez nieuwagę stracił niemalże wszystko. Nie był jednak z tych, co szybko się poddają. Zbyt wiele wyrzeczeń i poświęceń sprawiło, że nie chciał dać się pokonać złemu losowi, który po raz kolejny z niego zadrwił. Chciał na nowo czuć się akceptowany i bezpieczny. Chciał zyskać, choć jedną osobę, która będzie dla niego, a on dla niej. Chciał oddać jej wszystko, choć nie miał za wiele. Pragnął znów cieszyć się życiem. Czy to mu się uda?
           Los postanowił połączyć dwie historie, by stworzyły jedną całość. Ale to od decyzji głównych bohaterów zależeć będzie, czy im się to uda. Życie tylko lekko popchnie ich w swoją stronę, otwierając przed nimi nowy rozdział, który będą pisać wspólnie.
            Prawda jest taka, że z początku ani jeden, ani drugi nie sądził, że przypadkowa znajomość przerodzi się w coś znacznie większego. Żaden z nich nie wiedział, że znajdą w sobie to, co pozwoli im zwalczyć poczucie odtrącenia, samotności i niepewności. Czy pójdą właściwą drogą i uratują siebie nawzajem? 


***
Witam w nowym ff! Tym razem padło na Cake'a :) Mam nadzieję, że i to ff przypadnie Wam do gustu i że uda mi się Was zainteresować. Nagłówek według Moni - autorki tego małego dzieła - niezbyt pasuje do całości i tematu, ale... Jest tak mega cudny, że mam to gdzieś XD

Poniżej zwiastun - dla tych, którzy go jeszcze nie widzieli :)


Standardowo zapraszam Was na Aska i Twittera - @RoxyDonau
Tam informacje o tym, co i kiedy się pojawia. 
Dla zainteresowanych dodam, że w niedzielę pojawi się coś nie coś o kolejnym nowym ff :)

Pierwszy rozdział już jutro!

Pozdrawiam!

#SaveMeFF2 komentarze:

  1. Przeczytałam wszystkie twoje zakonczone ff. Jestem w trakcie "Stay alive" , "Sex teraphy" i " Do you renember me" a teraz szeszcze doszło to i "Sobowtór" . Ciekawe czy uda mi się wszystkie czytać i nie pogubić.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mam nadzieję, że te historie przypadną Ci do gustu :)

      Usuń